Ocenění žáci za školní rok 2021/ 22

Ředitelka školy PhDr. Hana Vyhlídalová ocenila 29. 6. 2022 nejlepší žáky školy ve školním roce 2021/22 a vyhlásila nejlepší třídu, kterou se stala A1 s třídní učitelkou PhDr. Kateřinou Režnou.

Žáci všech tříd se sešli v tělocvičně školy. Celý program, který připravila Mgr. Jitka Machová, výborně moderoval Vít Skulil (L2). Zpěvem a hrou na kytaru předávání ocenění zahájil Matyáš Belay (L2). Třída E1 si připravila úžasné divadelní představení.

Všem oceněným žákům blahopřejeme a účinkujícím děkujeme za skvělý zážitek!

A1Radek NovotnýZa minimální absenci, pěkný prospěch, 1. místo v olympiádě v ruském jazyce a za to, že je vždy ochoten pomoci a vyjít vstříc spolužákům i učitelům.
A2David ZmeškalPochvala za studijní výsledky ve škole.
A2Jiří MráčekPochvala za studijní výsledky ve škole.
A3Tomáš ŠvarcMistr ČR za rok 2021 v ploutvovém plavání a rychlostním potápění na 50 metrů a druhé místo na 100 metrů.
A3Hana ŠtěrbováUmístění v soutěži robotů ROBOGAMES 1. místo a výborné studijní výsledky
A3Pavel HýžaUmístění v soutěži robotů ROBOGAMES 1. místo a výborné studijní výsledky
E1Ondřej RamišVynikající studijní výsledky
E1Michal HradilZa reprezentaci školy na soutěži JedoBot 2022 v Jedovnici
E2Stanislav OstatekAktivní přístup ke školním povinnostem, pěkné studijní výsledky, pěkný přístup ke svým spolužákům i učitelům, vždy je ochoten s čímkoliv pomoci a vysvětlit probírané učivo.
E3Martin SedlákZa reprezentaci školy ve sportovních soutěžích
E3Tomáš GajdušekZa reprezentaci školy ve sportovních soutěžích
E3Michael KrálZa reprezentaci školy – úspěchy v hudebních soutěžích
L1Karolína ŠidlochováZa vzorný prospěch, za nízkou absenci a účast v olympiádě v ruském jazyce.
L2Radim KrálíčekZa fantastické/nedostižné a těžko uvěřitelné výkony v hodinách tělesné výchovy. Je to sportovní „king“.
L2Vít SkulilSkvěle vládne nejen číslům, ale také slovům. (Reprezentace školy – matematický Klokan okresní kolo a Logická olympiáda krajské kolo), zdatný moderátor školních akcí.
L3Matyáš Hanečka1. místo v celostátní soutěži v kreslení v CAD systémech Hradec Králové – online
L3Radim JakešKrajské kolo SOČ
L3Jakub SuchánekSTOČ – odborná práce (krajské kolo)
S2Lubomír HorákSe svou prací Renovace traktoru Zetor obsadil 5. místo v kategorii 9 Strojírenství, hutnictví a doprava na 44. celostátní přehlídce SOČ 10. – 12. 6. 2022 v Kutné Hoře. 3. místo v 2D kategorii – 13. ročníku regionální soutěže pro studenty a učitele Olomouckého kraje v CAD programech
S3Simona PetrovskáZa dosahované výsledky ve studiu a aktivní práci při zajišťování školních doplňkových akcí a soutěží. Dlouhodobě žákyně s nejlepšími studijními výsledky ve škole.