Prezentace firmy John Crane a.s. pro žáky S4

Dne 7. března 2024 měli žáci S4 příležitost seznámit se s firmou John Crane a.s., která má dlouholetou tradici a zkušenosti v oblasti strojírenství.

Pro končící ročníky strojírenských oborů je klíčové správně zakončit své středoškolské studium a následně se rozhodnout pro své první pracovní místo. Prezentace od firmy John Crane a.s. poskytla cenné informace o tom, kdo jsou a jaké příležitosti nabízejí budoucím absolventům. Během prezentace se žáci dozvěděli o různých pracovních pozicích, o možnostech profesního růstu a dalších benefitech, které mohou očekávat.

Je důležité, aby si maturanti uvědomili, jaká pracovní místa jsou pro ně vhodná a jakým směrem chtějí ve své kariéře pokračovat.

Děkujeme firmě John Crane a. s. za příležitost seznámit se s jejich nabídkou a všem žákům přejeme šťastnou volbu jejich budoucí profesní dráhy.

8. 3. 2024 – John Crane a. s
8. 3. 2024 – John Crane a. s.