Ocenění nejlepších žáků 2022/23

Ve čtvrtek 29. 6. 2023 ředitelka školy PhDr. Hana Vyhlídalová ocenila nejlepší žáky a třídu školního roku 2022/23.

V tělocvičně školy se sešli žáci 1. – 3. ročníku a jejich učitelé. Úspěšní absolventi kurzu Cisco převzali certifikát z rukou Mgr. Gažarové a Ing. Rudolfové. Žáci technického lycea prezentovali svůj nápad zadat umělé inteligenci tvorbu pohádkového textu. Nadšenci hereckého umění předvedli netradiční zpracování Shakespearovy tragédie Romeo a Julie, které s nimi secvičily Mgr. Spalová a Mgr. Machová, v podobě fotbalového zápasu. Žáci E1 a jejich třídní učitelka Mgr. Spielvogelová převzali titul Nejlepší třída. Paní ředitelka ocenila nejlepší žáky z každé třídy, předala jim drobný dárek a všem popřála pěkné prázdniny.

A1Milan Severavýborný prospěch a úspěšná reprezentace školy v mnoha soutěžích
A2Lukáš TallaLukáš je velmi přátelský, pracovitý, svědomitý a uvědomělý žák, vždy ochoten pomoci spolužákům s vysvětlením látky a reprezentuje školu v robotických soutěžích.
A3Jan Krésaocenění za studijní výsledky ve 3. ročníku a výbornou ročníkovou práci
E1Vojtěch Orságreprezentace na různých soutěžích, vynikající mluvčí třídy – diplomat
E2Ondřej Ramišodpovědný přístup ke školním povinnostem a vynikající studijní výsledky
E3Tobias Tatýrekocenění za nejlepší výrobek a nejvíc dosažených bodů za ročníkovou práci.
L1Michal Kubavýborné studijní výsledky a reprezentace školy v soutěžích
L2Vendula Eliášováza vzorné plnění školních povinností, ochotu, výbornou spolupráci s třídním kolektivem a pomoc spolužákům, vytváří pohodové klima ve třídě, je spolehlivá, kamarádská
L3Vít Skulilvýborné studijní výsledky, skvělá reprezentace školy, účast na soutěžích (logická olympiáda, SOČ, matematická soutěž)
S1Aleš Machačíkza práci pro třídu
S2Marek Kolíbalvzorné plnění školních i mimoškolních povinností, dobrý prospěch a vzorná reprezentace školy na soutěžích v CAD
S3Lubomír Horákza úspěšnou reprezentaci školy v soutěžích a pomoc spolužákům
Ocenění žáci
Certifikáty Cisco
E1 – nejlepší třída 2022/23
Zahájení – ředitelka školy PhDr. Hana Vyhlídalová

Moderátor – Vít Skulil (L3)
Předávání ceritifikátů Cisco – PhDr. Vyhlídalová, Mgr. Gažarová, Ing. Rudolfová
Pohádka od umělé inteligence, Mgr. Machová a Mgr. Spalová – hra Romeo a Julie
Těšíme se na prázdniny
Hra – Romeo a Julie
1. – 3. ročníky v tělocvičně školy
PhDr. Hana Vyhlídalová: „Krásné prázdniny!“