Zájezd do Anglie – nabídka

Studijní poznávací zájezd do Anglie v termínu 18. – 23. 9. 2023 nabízí zajímavý program. Bonusem je bydlení a stravování v přímořském městu na jihu Anglie  v rodinách, které jsou motivovány s žáky mluvit anglicky. Zájezd připravujeme ve spolupráci s CK Royal.

Pokud jste žák 1. – 3. ročníku naší školy a máte o zájezd zájem, pošlete na účet školy zálohu 4000 KčČíslo účtu: 27-1627780287/0100. Informace o doplatku budou zaslány konkrétním zájemcům.

V roce 2022/23 se nám sešlo během týdne téměř 60 zaplacených záloh, tzn. převis cca 20 žáků. Přednost tedy dostanou žáci, kteří již mají zaplacenou zálohu z loňska a z důvodu naplněné kapacity se nemohli zúčastnit.
Do poznámky k platbě uveďte jméno a příjmení žáka/žákyně + Anglie 2023.

V případě více zájemců, než umožňuje kapacita autobusu, budou žáci vybíráni podle následujících kritérií:
1) prospěch a chování, 2) pořadí zaplacení zálohy, 3) soudržnost v rámci třídy.

V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte kontaktovat Mgr. Režnou, Mgr. Dokoupilovou nebo Mgr. Spalovou.