Ve dnech 12. a 13. června 2026 žáci 3. ročníků oboru Elektrotechnika obhajovali své ročníkové práce, na kterých pracovali v průběhu celého školního roku. Jejich úkolem bylo navrhnout, zkonstruovat a oživit elektronický obvod včetně technické dokumentace a následného testování.
Při obhajobách představili všichni žáci své projekty odborné komisi, vysvětlili princip fungování vytvořených zařízení, postup jejich návrhu a finální realizace.
Ročníkové práce ukázaly nejen odborné znalosti žáků, ale také jejich schopnost samostatně řešit praktické úkoly a využívat získané poznatky v praxi.












