Dne 17. 4. 2026 se žáci třídy S1 společně se svou třídní učitelkou ing. Kateřinou Novákovou zúčastnili akce „Zlepši si techniku 2026“, která se konala na půdě VŠB–Technické univerzity Ostrava.
Během dne měli žáci možnost nahlédnout do světa techniky, vyzkoušet si zajímavé aktivity a seznámit se s moderními technologiemi. Program byl pestrý a pro všechny velmi inspirativní.
Celá akce se žákům velmi líbila – odnesli si nejen nové poznatky, ale také spoustu zážitků. Společně strávili příjemný den v přátelské atmosféře, na který budou rádi vzpomínat.
Odkaz na zprávu VŠB-TUO z akce – Den Zlepši si techniku s VŠB-TUO 2026





