Žáci naší školy ve složení
- Knap Jan (S3)
- Kundera Jindřich (A3)
- Mořkovský Lukáš (A2)
- Novák Jan (A4)
- Nykolyshyn Pavlo (L4)
- Rybníček Lukáš (L3)
- Šejba Robin (S4)
- Škrabal Filip (A2)
vybojovali v okresním kole středoškolského atletického poháru vynikající 2. místo se ziskem 6 608 bodů.
Všem žákům gratulujeme a děkujeme za úspěšnou reprezentaci naší školy.


Středošklolský atletický pohár – 18. 9. 2025 

Středošklolský atletický pohár – 18. 9. 2025 
Středošklolský atletický pohár – 18. 9. 2025

Středošklolský atletický pohár – 18. 9. 2025 
Středošklolský atletický pohár – 18. 9. 2025 
Středošklolský atletický pohár – 18. 9. 2025



