Reprezentační a stužkovací ples

06. 2. 2014
Reprezentační a stužkovací ples

Srdečně zveme na reprezentační ples naší školy, na kterém proběhne stužkování maturantů.

Odborná praxe žáků 3. ročníku

06. 2. 2014
Odborná praxe žáků 3. ročníku

Jedním z pracovišť, na kterých působí žáci 3. ročníku oboru strojírenství, je i firma ACR - BOHEMIA, spol. s r.o. v Hranicích.

Soutěž v PowerPointu

03. 2. 2014
Soutěž v PowerPointu

Pro žáky 1. ročníků je určena soutěž v tvorbě prezentací v PowerPointu. Soutěžní práce odevzdávejte svým vyučujícím informatiky do 31. března 2014.

Soutěž v anglickém jazyce SEARCH IT!

29. 1. 2014
Soutěž v anglickém jazyce SEARCH IT!

V krajském kole soutěže SEARCH IT máme vítěze z naší školy! 1. místo Tomáš Zrník (L2) 2. místo Adam Šmiřák (E3) 5. místo David Šmotek (S2)

Žáci ze ZŠ na Střední průmyslové škole Přerov

Žáci ze ZŠ na Střední průmyslové škole Přerov

Naši školu navštívili zájemci z řad přerovských základních škol. Seznámili se s jednotlivými obory, prohlédli si odborná pracoviště, získali informace o dalších možnostech studia na Střední průmyslové škole v Přerově.

EXPO SCIENCE AMAVET

EXPO SCIENCE AMAVET

Asociace pro mládež, vědu a techniku AMAVET, o. s. vyhlašuje XXI. ročník soutěže vědeckých a technických projektů středoškolské mládeže EXPO SCIENCE AMAVET.

Napájení sluncem

Napájení sluncem

Žáci SPŠ Přerov se 23. ledna zúčastnili soutěže "Napájení sluncem 2014" na Katedře kybernetiky a biomedicínského inženýrství Fakulty elektrotechniky a informatiky Vysoké škole báňské - Technické univerzity Ostrava.

Soutěž v kreslení v CAD systémech

23. 1. 2014
Soutěž v kreslení v CAD systémech

15. 1. 2014 soutěžili žáci v kreslení v CAD systémech. Vítězem v kategorii 2D je Jan Juroszek z 2. ročníku a v kategorii 3D zvítězil Kamil Hála ze 4. ročníku oboru strojírenství.

Bircher Process Control podporuje i naši školu

22. 1. 2014
Bircher Process Control podporuje i naši školu

Firma Bircher Process Control BBC s.r.o. podporuje studium na elektrotechnických školách, pořádá zážitkové a projektové dny pro žáky, nabízí jim stipendium, odbornou praxi a po úspěšném ukončení studia i zaměstnání.