Stipendijní program

11. 2. 2014
Stipendijní program

Budoucí žáci oboru 23-41-M/01 Strojírenství 26-41-M/01 a Elektrotechnika budou ve školním roce 2014/15 podporováni Olomouckým krajem.

Výjezdní jednání Rady Olomouckého kraje

11. 2. 2014
Výjezdní jednání Rady Olomouckého kraje

V úterý 11. února se uskutečnilo výjezdní jednání Rady Olomouckého kraje na Přerovsku. Hejtman Jiří Rozbořil a jeho kolegové návštěvu zahájili setkáním se studenty Střední průmyslové školy v Přerově.

EAGLE - Návrh desek plošného spoje

10. 2. 2014
EAGLE - Návrh desek plošného spoje

Prezentace Ing. Michala Voždy z Katedry kybernetiky a biomedicínského inženýrství Fakulta elektrotechniky a informatiky VŠB - Technická univerzita Ostrava.

Informace o studiu na UTB Zlín

07. 2. 2014
Informace o studiu na UTB Zlín

Zástupci Technologické fakulty Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně informovali žáky 4. ročníků o možnostech studia na této vysoké škole ve středu 5. 2. 2014.

Reprezentační a stužkovací ples

06. 2. 2014
Reprezentační a stužkovací ples

Srdečně zveme na reprezentační ples naší školy, na kterém proběhne stužkování maturantů.

Odborná praxe žáků 3. ročníku

06. 2. 2014
Odborná praxe žáků 3. ročníku

Jedním z pracovišť, na kterých působí žáci 3. ročníku oboru strojírenství, je i firma ACR - BOHEMIA, spol. s r.o. v Hranicích.

Soutěž v PowerPointu

03. 2. 2014
Soutěž v PowerPointu

Pro žáky 1. ročníků je určena soutěž v tvorbě prezentací v PowerPointu. Soutěžní práce odevzdávejte svým vyučujícím informatiky do 31. března 2014.

Soutěž v anglickém jazyce SEARCH IT!

29. 1. 2014
Soutěž v anglickém jazyce SEARCH IT!

V krajském kole soutěže SEARCH IT máme vítěze z naší školy! 1. místo Tomáš Zrník (L2) 2. místo Adam Šmiřák (E3) 5. místo David Šmotek (S2)

Žáci ze ZŠ na Střední průmyslové škole Přerov

24. 1. 2014
Žáci ze ZŠ na Střední průmyslové škole Přerov

Naši školu navštívili zájemci z řad přerovských základních škol. Seznámili se s jednotlivými obory, prohlédli si odborná pracoviště, získali informace o dalších možnostech studia na Střední průmyslové škole v Přerově.