Soutěž Students for Automotive 2019

V úterý 30. 4. 2019 se naši žáci 2. ročníku oboru Elektrotechnika Lukáš Darebníček, Filip Tomšů a Adam Pulchert zúčastnili soutěže S4A 2019 - Students for Automotive 2019, kterou pořádala Fakulta elektrotechniky Vysoké školy báňské v Ostravě.

Soutěž měla čtyři části. Hodnotilo se technické provedení sestaveného autonomního vozítka, prezentace týmu a práce na vozítku, průjezd bludištěm a jízda vozítka po čáře.

Náš tým potkaly technické problémy a tak průjezd bludištěm a po čáře nedopadl podle našich představ. Prezentací a technickým provedením vozítka jsme však porotu zaujali. Sečtené body bohužel na medailové pozice nestačily. Načerpali jsme spoustu nápadů na další ročník.

Všem zúčastněným děkujeme za reprezentaci školy.

S4A_2019_01.jpg

S4A_2019_02.jpgPartneři a sponzoři školy