Prezentace VŠB TU Ostrava

VŠB - TU Ostrava srdečně zve na Dny otevřených dveří, které se konají na všech fakultách v pátek 24. ledna a v sobotu 25. ledna 2020 od 8:30 do 14 hod.

Studentům představí obory ukázkami možného profesního uplatnění. Nebudou chybět exkurze do laboratoří, přednášky a soutěže.

Na Aule VŠB-TUO v Ostravě-Porubě na ul. 17. listopadu se představí: Hornicko-geologická fakulta, Fakulta materiálově-technologická a Fakulta strojní. Fakulta elektrotechniky a informatiky má program ve své budově v kampusu VŠB-TUO. Fakultu stavební můžete navštívit na ul. L. Podéště v Ostravě-Porubě, Ekonomickou fakultu na ulici Sokolská v centru Ostravy a Fakultu bezpečnostního inženýrství v Ostravě-Výškovicích na ul. Lumírové. Mezi aulou a externími fakultami bude jezdit kyvadlová doprava zdarma.

Podrobnější program Dne otevřených dveří, včetně jízdních řádů autobusů,
je dostupný na webu univerzity: www.vsb.cz/dod

Fakulta strojní VŠB-TUO vyšla s novou brandovo-náborovou kampaní, jejímž prostřednictvím chce oslovit (nejen) potenciální studenty strojírenství. Kampaň „V hlavní roli strojař“ pracuje s myšlenkou, že strojaři stojí za většinou produktů a průmyslových odvětví a hrají tedy hlavní roli v moderním světě. Doposud jsme zveřejnili video jako sci-fi trailer a také kampaňovou microsite.Partneři a sponzoři školy

Warning: Unknown: open(/var/chroot/spsprerovcz/var/www/spsprerovcz/sps-prerov.cz/www/web/files/tmp/sess_ctacnujgq5b9nhh6uivaai2ic5, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/chroot/spsprerovcz/var/www/spsprerovcz/sps-prerov.cz/www/web/files/tmp) in Unknown on line 0