Interaktivní přednáška na VŠLG

Ve čtvrtek 16. ledna 2020 proběhla interaktivní přednáška Ing. Libora Kavky, Ph.D. v budově VŠLG o.p.s. pro třídu A3 a přihlášené žáky 3. a 4. ročníku SPŠ Přerov.

Kybernetická bezpečnost

a využití technologie blockchain v logistice

V rámci kybernetické bezpečnosti byly představeny základní pojmy z kryptografie (symetrické a asymetrické šifrování,  funkce  hash, princip elektronického podpisu, časové razítko) a také na to navazující princip technologie decentralizované databáze blockchain a jejího následného využití v logistice.

vlg1.jpg

vlg4.jpg

vlg3.jpg

vlg2.jpg