Vědomostní soutěž o EU

04. 3. 2014
Vědomostní soutěž o EU

Žáci Jaroslav Baďura (S4) a Tomáš Dubovský (E3) uspěli v soutěži o EU a zúčastní se studijní cesty do sídla Evropského parlamentu ve Štrasburku.

České hlavičky 2014

04. 3. 2014
České hlavičky 2014

Projekt České hlavičky připravuje vyhlášení 8. ročníku celostátní soutěže v pěti kategoriích pro středoškoláky. O jednotlivých vítězích rozhoduje odborná porota složená z představitelů zájmových sdružení, zástupců vysokých škol, univerzit a vědeckýc…

Podnikej v tom, co tě baví

25. 2. 2014
Podnikej v tom, co tě baví

Soutěž Podnikavá hlava opět hledá podnikavce se zajímavými nápady.

Soutěž V Olomouckém kraji jsem doma. A vždycky budu!

25. 2. 2014
Soutěž V Olomouckém kraji jsem doma. A vždycky budu!

Startujte 3. ročník esejistické soutěže pro studenty středních škol, nad kterou převzali záštitu náměstci hejtmana Olomouckého kraje Ing. Michal Symerský a Ing. Zdeněk Švec a také senátor Ing. Martin Tesařík.

Absolventi

20. 2. 2014
Absolventi

Absolventi naší školy jsou s námi a mezi sebou navzájem v kontaktu i po letech. Ing. Zdeněk Dvorník maturoval v roce 1960 a vzpomíná na svá školní léta.