Besedy se žáky Teologického konviktu v Olomouci

16. 5. 2014
Besedy se žáky Teologického konviktu v Olomouci

Je již několikaletou tradicí, že studenti Teologického konviktu v Olomouci přicházejí v rámci svých pedagogických praxí na střední školy, aby nabídli zamyšlení nad hodnotami a potřebami současného světa.

Soutěže v programování v jazyce C

15. 5. 2014
Soutěže v programování v jazyce C

Nejlepší programátoři naší školy ze 3. ročníků soutěžili v úterý 13. 5. 2014. Jejich úkolem bylo vypočítat Ludolfovo číslo zadaným počtem členů řady a zadáním chyby pomocí Leibnitzova rozvoje.

Celostátní matematická soutěž

Celostátní matematická soutěž

Žák 4. ročníku technického lycea Michal Špeta se umístil na 16. místě v celostátní matematické soutěži, kategorie VII.

Pohár vědy - Kvark 2014

Pohár vědy - Kvark 2014

Tým chlapců ze 2. ročníku technického lycea ve složení Stanislav Navrátil, Daniel Šatánek, Michal Maier a Vilém Dyčka se stal úspěšným řešitelem korespondenčního kola soutěže Pohár vědy - Kvark 2014.

1. místo v krajském kole SOČ

1. místo v krajském kole SOČ

Tomáš Dubovský a Tomáš Svoboda zvítězili v krajském kole 36. ročníku soutěže Středoškolská odborná činnost se svou prací Open game.