Výjezdní jednání Rady Olomouckého kraje

11. 2. 2014
Výjezdní jednání Rady Olomouckého kraje

V úterý 11. února se uskutečnilo výjezdní jednání Rady Olomouckého kraje na Přerovsku. Hejtman Jiří Rozbořil a jeho kolegové návštěvu zahájili setkáním se studenty Střední průmyslové školy v Přerově.

EAGLE - Návrh desek plošného spoje

10. 2. 2014
EAGLE - Návrh desek plošného spoje

Prezentace Ing. Michala Voždy z Katedry kybernetiky a biomedicínského inženýrství Fakulta elektrotechniky a informatiky VŠB - Technická univerzita Ostrava.

Informace o studiu na UTB Zlín

07. 2. 2014
Informace o studiu na UTB Zlín

Zástupci Technologické fakulty Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně informovali žáky 4. ročníků o možnostech studia na této vysoké škole ve středu 5. 2. 2014.

Reprezentační a stužkovací ples

06. 2. 2014
Reprezentační a stužkovací ples

Srdečně zveme na reprezentační ples naší školy, na kterém proběhne stužkování maturantů.

Odborná praxe žáků 3. ročníku

06. 2. 2014
Odborná praxe žáků 3. ročníku

Jedním z pracovišť, na kterých působí žáci 3. ročníku oboru strojírenství, je i firma ACR - BOHEMIA, spol. s r.o. v Hranicích.